Послушното куче е радост за всеки стопанин. Ние работим за изграждането на здрава връзка между Вас и Вашия любимец.

Кога трябва да дойдем на урок?
СЕДМИЧНА ПРОГРАМА

Всеки ученик на училище "Послушен", който е със статус ПОСЕЩАВАЩ и е допуснат до групови занятия, може да се запише или отпише от обявените групови тренировки. За да видите предложените от нас варианти, трябва да влезете във Вашия профил (вдясно) чрез номера на бележника Ви и датата на записване в училището. След като изберете удобните за Вас групови тренировки, трябва да натиснете най- долу бутона "Потвърди".

  • В случай че сте възпрепятствани да дойдете на тренировка, моля, уведомете ни най-късно един ден преди това. За тази цел използвайте един от следните три начина:
    1. Изпратите e-mail на info@poslushen.com
    2. Изпратите SMS на телефон 0878 12 30 12 или 0890 12 30 12
    3. Чрез обаждане на телефон: 0890 12 30 12

Angry face СЪБОТА 04.12.2021 г. 09:00 ч. Групова тренировка
(Градина за кучета)
Тренировъчен полигон Враждебна
Аря
(БЕРНЕЗЕ ЗЕНЕНХУНД) Дима
Зайън
(МЕЛЕЗ) Станимир
Киара
(САМОЕД) Ива
Малти
(ТОЙ ПУДЕЛ) Ваня
Мисти
(МЕЛЕЗ) Милена
Рико
(ПИНЧЕР) Камелия
Рудорио
(ПИТБУЛ) Стела
Юки
(МЕЛЕЗ) Лилия



Angry face СЪБОТА 04.12.2021 г. 10:00 ч. Групова тренировка
(Защита и охрана начинаещи)
Тренировъчен полигон Враждебна
Рейна
(БЕЛГИЙСКА ОВЧАРКА - МАЛИНОА) Яни



Angry face СЪБОТА 04.12.2021 г. 11:00 ч. Групова тренировка
(Напреднали Послушание)
Тренировъчен полигон Враждебна
Бари
(ЛАБРАДОР) Христо
Зевс
(БЕЛГИЙСКА ОВЧАРКА - МАЛИНОА) Виолин
Мистър Роджър
(КАВАЛЕР КИНГ ЧАРЛЗ СПАНЬОЛ) Карина
Съни
(МИНИ ПУДЕЛ) Петър
Ханс
(ГОЛДЪН РЕТРИВЪР) Станимир
Чери
(МЕЛЕЗ) Кирил
Шелби
(ЛАБРАДОР) Марина



Angry face СЪБОТА 04.12.2021 г. 12:00 ч. Начинаещи едри породи Тренировъчен полигон Враждебна
Арда
(ГОЛДЪН РЕТРИВЪР) Десислава
Ария
(АМЕРИКАНСКИ СТАФОРДШИР ТЕРИЕР) Марияна
Бейли
(БОКСЕР) Паола
Карим
(ЛАГОТО РОМАНЬОЛ) Георги
Кира
(МЕЛЕЗ) Ема
Кода
(РОТВАЙЛЕР) Гергана
Роки
(МЕЛЕЗ) Йордан
Узана
(НЕМСКА ОВЧАРКА) Ивайло
Уран
(НЕМСКА ОВЧАРКА) Ради



Angry face СЪБОТА 04.12.2021 г. 13:00 ч. Начинаещи дребни породи Тренировъчен полигон Враждебна
Арчи
(МИНИ ПУДЕЛ) Катя
Барни
(ЙОРКШИРСКИ ТЕРИЕР) Краси
Купър
(МЕЛЕЗ) Силвия



Angry face СЪБОТА 04.12.2021 г. 14:00 ч. Индивидуална консултация Тренировъчен полигон Враждебна
Райли
(МЕЛЕЗ) Марта



Angry face СЪБОТА 04.12.2021 г. 14:00 ч. Групова тренировка
(Agility начинаещи А0)
Тренировъчен полигон Враждебна



Angry face СЪБОТА 04.12.2021 г. 15:00 ч. Групова тренировка
(Agility напреднали А1)
Тренировъчен полигон Враждебна
Арго
(УЕЛСКО КОРГИ ПЕМБРОУК) Зори
Вихра
(ШЕЛТИ КОЛИ) Зори
Ирка
(БОРДЪР КОЛИ) Надя
Занятието е отменено поради лоши метеорологични условия.



Angry face СЪБОТА 04.12.2021 г. 15:00 ч. Индивидуална консултация Тренировъчен полигон Враждебна
Атос
(МЕЛЕЗ) Ивилина



Angry face НЕДЕЛЯ 05.12.2021 г. 09:00 ч. Групова тренировка
(Градина за кучета)
Тренировъчен полигон Враждебна
Малти
(ТОЙ ПУДЕЛ) Ваня
Уили
(НЕМСКА ОВЧАРКА) Иванина
Юки
(МЕЛЕЗ) Лилия



Angry face НЕДЕЛЯ 05.12.2021 г. 10:00 ч. Групова тренировка
(Напреднали градска среда)
Южен парк 2
Айра
(НЕМСКА ОВЧАРКА) Ивета
Барс
(КАНЕКОРСО) Борислав
Бернули
(МЕЛЕЗ) Силвия
Гари
(МЕЛЕЗ) Петя
Джери
(ДАКЕЛ) Мила
Кайзер
(НЕМСКА ОВЧАРКА) Станислава
Кая
(МЕЛЕЗ) Иван
Кая
(ВАЙМАРАНЕР) Венцислав
Рея
(ГОНЧЕ) Татяна
Рико
(МЕЛЕЗ) Цветан
Уотсън
(МЕЛЕЗ) Ангелина



Angry face НЕДЕЛЯ 05.12.2021 г. 10:00 ч. Групова тренировка
(Agility напреднали А1)
Тренировъчен полигон Враждебна
Вихра
(ШЕЛТИ КОЛИ) Зори
Ирка
(БОРДЪР КОЛИ) Надя
Занятието е отменено поради лоши метеорологични условия.



Angry face НЕДЕЛЯ 05.12.2021 г. 12:00 ч. Групова тренировка
(Agility начинаещи А0)
Тренировъчен полигон Враждебна
Занятието е отменено поради лоши метеорологични условия.



Angry face НЕДЕЛЯ 05.12.2021 г. 13:00 ч. Начинаещи едри породи Тренировъчен полигон Враждебна
Бари
(ГОЛДЪН РЕТРИВЪР) Дани
Леон
(ГОЛДЪН РЕТРИВЪР) Александър
Рая
(МЕЛЕЗ) Ани
Самра
(НЕМСКА ОВЧАРКА) Мимо
Тери
(ПИТБУЛ) Христо



Angry face НЕДЕЛЯ 05.12.2021 г. 14:00 ч. Начинаещи дребни породи Тренировъчен полигон Враждебна
Акира
(ШИБА ИНУ) Мария
Арчи
(АНГЛИЙСКИ КОЕР СПАНЬОЛ) Светлана
Еду
(ШИБА ИНУ) Даниела
Оникс
(МЕЛЕЗ) Делян
Ричи
(ДЖАК РЪСЕЛ ТЕРИЕР) Татяна
Робин
(ФРЕНСКИ БУЛДОГ) Диана



Angry face НЕДЕЛЯ 05.12.2021 г. 15:00 ч. Начинаещи над 8 месеца Тренировъчен полигон Враждебна
Арман
(ПИТБУЛ) Радослав
Ломо
(МЕЛЕЗ) Снежина
Мавро
(ЛАБРАДОР) Мария
Макс
(АНГЛИЙСКИ КОКЕР СПАНЬОЛ) Ганчо
Рико
(ПИНЧЕР) Камелия
Шелби
(СИБИРСКО ХЪСКИ) Светла



Angry face НЕДЕЛЯ 05.12.2021 г. 16:00 ч. Начинаещи едри породи Тренировъчен полигон Враждебна
Бенджи
(ГОЛДЪН РЕТРИВЪР) Доротея
Лео
(ЛАБРАДОР) Петя



Angry face ПОНЕДЕЛНИК 06.12.2021 г. 08:00 ч. Групова тренировка
(Градина за кучета)
Тренировъчен полигон Враждебна
Бари
(ЛАБРАДОР) Христо
Белла
(ЛАБРАДОР) Росица
Кая
(ПИТБУЛ) Любомир
Малти
(ТОЙ ПУДЕЛ) Ваня
Чарли
(КАВАЛЕР КИНГ ЧАРЛЗ СПАНЬОЛ) Малина
Шелби
(СИБИРСКО ХЪСКИ) Светла
Шерлок
(ВАЙМАРАНЕР) Боян



Angry face ПОНЕДЕЛНИК 06.12.2021 г. 18:00 ч. Индивидуална консултация Онлайн
Рекс
(НЕМСКА ОВЧАРКА) Анна



Angry face ВТОРНИК 07.12.2021 г. 08:00 ч. Групова тренировка
(Градина за кучета)
Тренировъчен полигон Враждебна
Шерлок
(ВАЙМАРАНЕР) Боян



Angry face СРЯДА 08.12.2021 г. 08:00 ч. Групова тренировка
(Градина за кучета)
Тренировъчен полигон Враждебна
Малти
(ТОЙ ПУДЕЛ) Ваня
Шерлок
(ВАЙМАРАНЕР) Боян
Юки
(МЕЛЕЗ) Лилия



Angry face СРЯДА 08.12.2021 г. 13:00 ч. Отработване на урок Тренировъчен полигон Враждебна
Санити
(ГОЛДЪН РЕТРИВЪР) Емилия



Angry face ЧЕТВЪРТЪК 09.12.2021 г. 08:00 ч. Групова тренировка
(Градина за кучета)
Тренировъчен полигон Враждебна
Шерлок
(ВАЙМАРАНЕР) Боян



Angry face ПЕТЪК 10.12.2021 г. 08:00 ч. Групова тренировка
(Градина за кучета)
Тренировъчен полигон Враждебна
Малти
(ТОЙ ПУДЕЛ) Ваня
Шерлок
(ВАЙМАРАНЕР) Боян



Angry face СЪБОТА 11.12.2021 г. 09:00 ч. Групова тренировка
(Градина за кучета)
Тренировъчен полигон Враждебна
Малти
(ТОЙ ПУДЕЛ) Ваня
Шелби
(СИБИРСКО ХЪСКИ) Светла



Angry face СЪБОТА 11.12.2021 г. 10:00 ч. Групова тренировка
(Напреднали Послушание)
Парк "Заимов"
Айва
(МЕЛЕЗ) Зорница
Алфи
(ЛАБРАДОР) Николай
Рила
(ДАКЕЛ) Ромина



Angry face СЪБОТА 11.12.2021 г. 10:00 ч. Групова тренировка
(Защита и охрана начинаещи)
Тренировъчен полигон Враждебна



Angry face СЪБОТА 11.12.2021 г. 12:00 ч. Начинаещи едри породи Тренировъчен полигон Враждебна
Арда
(ГОЛДЪН РЕТРИВЪР) Десислава
Ария
(АМЕРИКАНСКИ СТАФОРДШИР ТЕРИЕР) Марияна
Бейли
(БОКСЕР) Паола
Карим
(ЛАГОТО РОМАНЬОЛ) Георги
Кода
(РОТВАЙЛЕР) Гергана
Роки
(МЕЛЕЗ) Йордан
Узана
(НЕМСКА ОВЧАРКА) Ивайло



Angry face СЪБОТА 11.12.2021 г. 13:00 ч. Начинаещи дребни породи Тренировъчен полигон Враждебна
Арчи
(МИНИ ПУДЕЛ) Катя
Барни
(ЙОРКШИРСКИ ТЕРИЕР) Краси
Купър
(МЕЛЕЗ) Силвия



Angry face СЪБОТА 11.12.2021 г. 14:00 ч. Групова тренировка
(Agility начинаещи А0)
Тренировъчен полигон Враждебна



Angry face СЪБОТА 11.12.2021 г. 15:00 ч. Групова тренировка
(Agility напреднали А1)
Тренировъчен полигон Враждебна



Angry face НЕДЕЛЯ 12.12.2021 г. 09:00 ч. Групова тренировка
(Градина за кучета)
Тренировъчен полигон Враждебна
Малти
(ТОЙ ПУДЕЛ) Ваня



Angry face НЕДЕЛЯ 12.12.2021 г. 10:00 ч. Групова тренировка
(Agility напреднали А1)
Тренировъчен полигон Враждебна



Angry face НЕДЕЛЯ 12.12.2021 г. 10:00 ч. Групова тренировка
(Напреднали урок в природата)
"Пътека на здравето" гр. Банкя
Бейли
(ФЛЕТ КОУЛТ РЕТРИВЪР) Илиана
Джери
(ДАКЕЛ) Мила
Рей
(ЛАБРАДОР) Веселка
Уник
(НЕМСКА ОВЧАРКА) Силвия



Angry face НЕДЕЛЯ 12.12.2021 г. 12:00 ч. Групова тренировка
(Agility начинаещи А0)
Тренировъчен полигон Враждебна



Angry face НЕДЕЛЯ 12.12.2021 г. 14:00 ч. Начинаещи дребни породи Тренировъчен полигон Враждебна
Акира
(ШИБА ИНУ) Мария
Арчи
(АНГЛИЙСКИ КОЕР СПАНЬОЛ) Светлана
Бари
(АНГЛИЙСКИ КОКЕР СПАНЬОЛ) Ванина
Еду
(ШИБА ИНУ) Даниела
Оникс
(МЕЛЕЗ) Делян
Робин
(ФРЕНСКИ БУЛДОГ) Диана



Angry face НЕДЕЛЯ 12.12.2021 г. 15:00 ч. Начинаещи над 8 месеца Тренировъчен полигон Враждебна
Арман
(ПИТБУЛ) Радослав
Кира
(МЕЛЕЗ) Ема
Ломо
(МЕЛЕЗ) Снежина
Мавро
(ЛАБРАДОР) Мария
Макс
(АНГЛИЙСКИ КОКЕР СПАНЬОЛ) Ганчо
Рико
(ПИНЧЕР) Камелия
Шелби
(СИБИРСКО ХЪСКИ) Светла



Angry face ПОНЕДЕЛНИК 13.12.2021 г. 08:00 ч. Групова тренировка
(Градина за кучета)
Тренировъчен полигон Враждебна
Малти
(ТОЙ ПУДЕЛ) Ваня



Angry face ВТОРНИК 14.12.2021 г. 08:00 ч. Групова тренировка
(Градина за кучета)
Тренировъчен полигон Враждебна



Angry face СРЯДА 15.12.2021 г. 08:00 ч. Групова тренировка
(Градина за кучета)
Тренировъчен полигон Враждебна
Малти
(ТОЙ ПУДЕЛ) Ваня



Angry face ЧЕТВЪРТЪК 16.12.2021 г. 08:00 ч. Групова тренировка
(Градина за кучета)
Тренировъчен полигон Враждебна



Angry face ПЕТЪК 17.12.2021 г. 08:00 ч. Групова тренировка
(Градина за кучета)
Тренировъчен полигон Враждебна



Angry face СЪБОТА 18.12.2021 г. 09:00 ч. Групова тренировка
(Градина за кучета)
Тренировъчен полигон Враждебна



Angry face СЪБОТА 18.12.2021 г. 10:00 ч. Групова тренировка
(Защита и охрана начинаещи)
Тренировъчен полигон Враждебна



Angry face СЪБОТА 18.12.2021 г. 11:00 ч. Групова тренировка
(Напреднали игра с играчка)
Тренировъчен полигон Враждебна



Angry face СЪБОТА 18.12.2021 г. 12:00 ч. Начинаещи едри породи Тренировъчен полигон Враждебна
Арда
(ГОЛДЪН РЕТРИВЪР) Десислава
Ария
(АМЕРИКАНСКИ СТАФОРДШИР ТЕРИЕР) Марияна
Бейли
(БОКСЕР) Паола
Карим
(ЛАГОТО РОМАНЬОЛ) Георги
Кода
(РОТВАЙЛЕР) Гергана
Роки
(МЕЛЕЗ) Йордан
Узана
(НЕМСКА ОВЧАРКА) Ивайло



Angry face СЪБОТА 18.12.2021 г. 14:00 ч. Групова тренировка
(Agility начинаещи А0)
Тренировъчен полигон Враждебна



Angry face СЪБОТА 18.12.2021 г. 15:00 ч. Групова тренировка
(Agility напреднали А1)
Тренировъчен полигон Враждебна



Angry face НЕДЕЛЯ 19.12.2021 г. 09:00 ч. Групова тренировка
(Градина за кучета)
Тренировъчен полигон Враждебна



Angry face НЕДЕЛЯ 19.12.2021 г. 10:00 ч. Групова тренировка
(Напреднали урок в природата)
Бонсови Поляни, Горна Баня



Angry face НЕДЕЛЯ 19.12.2021 г. 10:00 ч. Групова тренировка
(Agility напреднали А1)
Тренировъчен полигон Враждебна



Angry face НЕДЕЛЯ 19.12.2021 г. 12:00 ч. Групова тренировка
(Agility начинаещи А0)
Тренировъчен полигон Враждебна



Angry face НЕДЕЛЯ 19.12.2021 г. 14:00 ч. Начинаещи дребни породи Тренировъчен полигон Враждебна
Акира
(ШИБА ИНУ) Мария
Арчи
(АНГЛИЙСКИ КОЕР СПАНЬОЛ) Светлана
Бари
(АНГЛИЙСКИ КОКЕР СПАНЬОЛ) Ванина
Еду
(ШИБА ИНУ) Даниела
Оникс
(МЕЛЕЗ) Делян
Робин
(ФРЕНСКИ БУЛДОГ) Диана



Angry face НЕДЕЛЯ 19.12.2021 г. 15:00 ч. Начинаещи над 8 месеца Тренировъчен полигон Враждебна
Арман
(ПИТБУЛ) Радослав
Мавро
(ЛАБРАДОР) Мария
Макс
(АНГЛИЙСКИ КОКЕР СПАНЬОЛ) Ганчо
Шелби
(СИБИРСКО ХЪСКИ) Светла



Angry face ПОНЕДЕЛНИК 20.12.2021 г. 08:00 ч. Групова тренировка
(Градина за кучета)
Тренировъчен полигон Враждебна



Angry face ВТОРНИК 21.12.2021 г. 08:00 ч. Групова тренировка
(Градина за кучета)
Тренировъчен полигон Враждебна



Angry face СРЯДА 22.12.2021 г. 08:00 ч. Групова тренировка
(Градина за кучета)
Тренировъчен полигон Враждебна



Angry face ЧЕТВЪРТЪК 23.12.2021 г. 08:00 ч. Групова тренировка
(Градина за кучета)
Тренировъчен полигон Враждебна



Angry face ВТОРНИК 28.12.2021 г. 09:00 ч. Групова тренировка
(Градина за кучета)
Тренировъчен полигон Враждебна



Angry face СРЯДА 29.12.2021 г. 09:00 ч. Групова тренировка
(Градина за кучета)
Тренировъчен полигон Враждебна



Angry face ЧЕТВЪРТЪК 30.12.2021 г. 09:00 ч. Групова тренировка
(Градина за кучета)
Тренировъчен полигон Враждебна